Свійські тварини картинки

Свійські Тварини Картинки

Мета: збагачувати активний словник дітей на основі знань і уявлень про довкілля.

Познайомити зі словами-назвами свійських тварин. Дати уявлення про їхній зовнішній вигляд та характерні повадки, відрізняти і називати їхні дії, відповідати на запитання “що робить? ”, “чим корисна людям? ”. Ключові слова: кішка, собака, тварина, свійська, бігає, дрімає, стереже, будка. Іменники: кішка, собака, тварина, вуха, вуса, лапи, хвіст, кошеня, цуценя, будка. Дієслова: дрімати, муркотіти, хлебтати, бігти, кусатися, стерегти. Прикметники: вусатий, смугастий, чепурний, грайливий, ласкавий, домашній, свійський. Вправляти дітей у вживанні дієслів зі змінами в основі, у творенні дієслівних форм: муркотати – муркоче, муркочеш, хлебтати – хлебче, хлебчеш. хвост феи фото люси и нацу
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

Познайомити з фразеологізмом “не все коту масниця”. Учити переказувати знайому казку “ріпка” за запитаннями та з допомогою дорослого. В українській народній рухливій грі “кицька” закріпляти слова і рухи. Сприяти розвиткові елементарної оцінно-контрольної діяльності. Хід заняття. 1 частина. Комунікативна діяльність. Діти традиційно вітаються із вихователем і грайликом та закріплюють ввічливі форми звертання, які запам’ятали на попередніх заняттях. – діти, сьогодні грайлик приніс нам цікаві загадки: Хто з хвостиком і з вушками? У кого лапки з подушками?
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

Як ступає – ніхто не чує, тихо, крадучись, полює… і маленькі сірі мишки утікають геть від… (кішки). (додають діти). – грайлику, правильно діточки відгадали? Послухайте ще одну загадку: Його робота усім відома: він охоронець дому. І день, і ніч свій голос подає, щоб знали – у дворі господар є! (п. В. – собака). – діти, ви правильно відгадали загадки.
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

Грайлик загадував нам їх недарма, він прийшов сьогодні зі своїми друзями.

Поруч із грайликом вихователь виставляє іграшки собаки і кішки і звертається до дітей. – діти, хто це? (п. В. – це картинки живые скачать собака (кішка)). – а чи знаєте ви, чим корисні собака і кішка? (п. В. – собака стереже будинок. Кішка ловить мишей). 2 частина. Етап пізнавальної діяльності.
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

Надбання необхідної інформації. – діти, де живуть собака і кішка? (п. В. – у квартирі (вдома)). – правильно, діти. Через те, що ці тварини живуть удома, їх і називають домашні, або свійські, тварини. (діти повторюють ці назви разом та індивідуально, після чого вихователь пропонує запам’ятати ці слова). – діти, розкажіть грайликові, де сплять собачка і кішка, коли вони живуть у квартирі? (п. В.
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

– на килимку (на дивані, ліжку) тощо). – у селі собака спить у будці, а кішка – на печі. (вихователь пропонує дітям повторити декілька разів це речення). – діти, що вміє робити кішка? (п. В. – бігати, нявчати, їсти). – правильно, а ще вона вміє дрімати (показує картинку). – сонечко, що робить кішка? (п. В.
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

– кішечка дрімає). – а ще кішечка вміє муркотіти.

– ніно, що робить кішка? (п. картинки йога челлендж В. – муркоче). – тарасику, як вона муркоче? (п. В. – мур-мур). Вихователь пропонує всім дітям відтворити муркотіння кішки. – діти, а коли кішці дають молоко, то вона його хлебче.
свійські тварини картинки
свійські тварини картинки

(діти за аналогією повторюють). – діти, а що вміє робити собака? (п. В. – гавкати (спати)). – правильно. А ще він уміє стерегти будинок і кусатися. – повтори, сергійку (максимку), тощо. Далі вихователь разом з дітьми розглядає зовнішній вигляд кішки і з’ясовує з дітьми, що у кішки є: голова, тулуб, лапи, хвіст тощо. Потім дорослий зосереджує увагу дітей на вусах і запитує: – діти, що це у кішки? (п.
свійські тварини картинки
В. – це вуса). – якщо у кішки є вуса, то її можна назвати вусатою. Вихователь пропонує декілька раз повторити індивідуально і разом і запам’ятати це слово. За аналогією вихователь працює над словами смугаста, чепурна. Розглядаючи іграшку собаки, вихователь уводить нові слова грайливий, ласкавий. Вихователь виставляє малюнок кота, який сидить перед закритими дверима, а на вулиці йде дощ. Вихователь запитує дітей: – діти, як ви думаєте, коту холодно? (п. В.

– холодно, бо йде дощ). – а в народі про це кажуть: “не все коту масниця”.

(діти індивідуально та разом декілька разів повторюють цей фразеологізм). – ми з грайликом бачимо, що ви вже втомилися, відпочиньмо. (фізкультурна хвилинка). – котик-воркотик – (діти гладять себе по животику, червоний ротик. Гладять свої щічки, сів до нірки нишком: присідають, виглянь, мишко! Сваряться пальчиком). 3 частина. Перетворювальна діяльність. Вихователь виставляє іграшку кішки і вмикає аудіозапис її муркотіння. Після прослуховування вихователь запитує: – діти, що робить кішка? (п. В. – кішка муркоче). – дениско, запитай кішку: “кішко, ти муркочеш? ”. (дитина запитує: “кішко, ти муркочеш? ”). Вихователь замість кішки відповідає: “так, я муркочу”). – діти, скажіть мені: “так що вміє робити кішка? ” (п. В. – кішка вміє муркотати). 4 частина. Оцінно-контрольна діяльність. Вихователь показує малюнки з казки “ріпка”. – діти, як називається ця казка? (п. В. – ця казка називається “ріпка”). – ми її будемо розповідати. Вихователь запитує відповідно до змісту казки, а діти виконують потрібні дії. – хто посадив ріпку?

(п. В. – дід). – яка виросла ріпка?

(п. В. – велика-превелика). – кого погукав дід? (п. В. – онучку) тощо. Запитання до дітей на формування оцінно-контрольних дій: – чого навчилися? – чим саме ти пишаєшся після заняття? – чого на занятті тобі не хотілося робити? Чому? – що тобі не вдалося на занятті? Наприкінці діти сідають на підлогу і на слова “тягнуть-потягнуть” удають, що витягують ріпку, тощо. Далі грайлик пропонує дітям пограти у гру “кицька”: – де ти, кицька, ходила? – у млині сиділа. – що там, кицька, робила? – житечко молола. – що ти, кицька, заробила? – шапочку дукатів. – що ти, кицька, купила? – бубликів багато. – з ким ти бублики поїла? – з гостями у свято – няв-няв. Діти ходять по колу з відповідними рухами. Наприкінці заняття традиційно складають слова до скриньки-скарбнички, прощаються з вихователем і грайликом. Тривалість заняття до 15-18 хвилин.

По запросу «свійські тварини картинки» нашлось 3634 фото